Vérvételi asszisztens

Szervezeti egység:
Közép-magyarországi Regionális Vérellátó Központ, Vérvételi részleg
Település:
Budapest
Jelentkezési határidő:
2021-11-15

Az Országos Vérellátó Szolgálat Közép-magyarországi Regionális Vérellátó Központ

Vérvételi részleg

VÉRVÉTELI ASSZISZTENS

munkatársat keres

Feladatok:

  • vérvételi feladatok ellátása

Elvárások:

  • érettségi és egészségügyi asszisztensi képesítés
  • vénapunkciós gyakorlat
  • hajlandóság önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • terhelhetőség
  • COVID-19 elleni védőoltással kell rendelkezni (kétfázisú esetén mindkét oltással)

Előnyt jelent:

  • haematológiai/transzfuziológiai/ képesítés

Egyéb információk:

  • egyenlőtlen munkarendben történő munkavégzés
  • egészségügyi szolgálati jogviszony, 4 hónapos próbaidő, határozatlan idő,
  • illetmény és juttatások: Eszjtv. alapján történő megegyezés szerint
  • a meghirdetett állás esetében, több nyitott asszisztensi pozícióra van lehetőség jelentkezni
  • jelentkezési határidő: 2021. november 15.
  • jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal Kocsi Sándorné vezető asszisztensnél lehet: 1113 Budapest, Karolina út 19-21., e-mail: kocsi.sandorne@ovsz.hu, telefon: 06-1-372-4245