Laboratóriumi BSc diplomás munkatárs

Szervezeti egység:
Szolnoki TV
Település:
Szolnok
Jelentkezési határidő:
2024-04-24

Az Országos Vérellátó Szolgálat

Szolnoki Területi Vérellátójába

Laboratóriumi vonatkozású BSc  diplomás kollégát keres

Feladatok:

Laboratóriumi feladatok ellátása: beteg vérminták vércsoport-szerológiai vizsgálata, eredmények technikai validálása, dokumentáció kezelése.

Elvárások:

  • orvosdiagnosztikai laboratóriumi analitikus (ODLA), biológus, biomérnök, vegyész BSc diploma
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • csapatmunkában való együttműködés és alkalmazkodás képessége

 Előny:

  • laboratóriumban szerzett gyakorlat

 Egyéb információk:

  • megszakítás nélküli, egyenlőtlen munkarend és/vagy váltott műszak szerinti munkaidő beosztás
  • egészségügyi szolgálati jogviszony 4 hónapos próbaidővel
  • illetmény és juttatások az Eszjt. alapján
  • jelentkezési határidő: 2024. április 24.
  • jelentkezni részletes önéletrajzzal Gál Katalin vezető asszisztensnél lehet, e-mail cím: gal.katalin@ovsz.hu