Üzemeltetési referens

Szervezeti egység:
Műszaki és üzemeltetési Igazgatóság
Település:
Budapest
Jelentkezési határidő:
2024-06-04

Az Országos Vérellátó Szolgálat Műszaki és Üzemeltetési Igazgatósága

Üzemeltetési referens (jogász)

munkatársat keres

Feladatok:

  • előkészíti a szerződéseket és a szükséges közbeszerzési eljárással összefüggő dokumentumokat, részt vesz a beszerzési és közbeszerzési eljárások előkészítésében, egyeztetéseket folytat felmerült kérdésekben a társ szervezeti egységekkel,
  • megszervezi a rágcsáló- és rovarirtást és ellenőrzi a dokumentált végrehajtást az OVSz Központ és a területi szervek részére,
  • felügyeli a postai szolgáltatásokat,
  • felügyeli és koordinálja a kommunális és a veszélyes hulladék elszállítását, előkészíti a veszélyes hulladék elszállítását biztosító közbeszerzési eljárás dokumentációját, végzi a kommunális és szelektív hulladékgyűjtéssel kapcsolatos feladatokat,
  • gondoskodik az OVSzK és a KMRVK környezeti kultúrájával összefüggő kertészeti és egyéb munkák elvégzéséről, valamint a fenti intézetek területén megszervezi és biztosítja az anyagmozgatásokat,
  • az OVSZ összes szervezete számára végzi az egyéb közhasznú anyagok vonatkozásában az igények felmérését, jóváhagyását, a raktári készletek követését, megrendelést, beszerzést és ellátást,
  • adatszolgáltatást végez különféle hatóságok és más szervek felé, határidőket figyel, ellátja az adatszolgáltatás koordinálását, az adatgyűjtést, végzi a szervezeten belüli adatszolgáltatást,
  • az Üzemeltetési terület által kezdeményezett beszerzési, közbeszerzési eljárásokban biztosítja a megfelelő, jogszabályoknak és belső szabályozóknak való megfelelést,
  • részt vesz szabályzatok írásában, szabályzatok készítésében és véleményezésében,
  • szükség esetén részt vesz szakmai egyeztetéseken, információk gyűjtésében és elemzésében,
  • munkájával támogatja az üzemeltetési terület munkatársait.

Elvárt iskolai végzettség:

  • jogász (környezetvédelmi szakjogász, vagy hatósági és/vagy üzemeltetési területen szerzett tapasztalattal bíró szakvizsgával nem rendelkező jogász), lehet pályakezdő, de legalább 2 év munkatapasztalata legyen hasonló területen és/vagy
  •  környezetgazdálkodási, hulladékgazdálkodási, településüzemeltetési, közegészségügyi- járványügyi/egészségügyi területen szerzett felsőfokú iskolai végzettség (akár másoddiplomaként: főiskola, egyetem, szakmérnök)

Előnyt jelent:

  • valamilyen pénzügyi, gazdasági területen szerzett gyakorlat, esetleg igazolt iskolai végzettség
  • közigazgatási gyakorlat (előny közigazgatási alap- és/vagy szakvizsga)
  • hasonló munkakörben szerzett korábbi releváns tapasztalat

Elvárt kompetenciák:

  • kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban is
  • határozott személyiség
  • terhelhetőség
  • műszaki érzék, műszaki és gyakorlatias gondolkodás
  • magas fokú problémamegoldó képesség, kreativitás a problémák megoldásában
  • empátia
  • legyen önálló, de rendelkezzen csapatszellemmel
  • minimum 2 év, hasonló szakterületen szerzett releváns gyakorlat (műszaki és/vagy üzemeltetési területen), esetleg egészségügyi területen szerzett tapasztalat

A jelentkezéshez csatolandó:

  • részletes, fényképes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettséget, képesítéseket igazoló okmányok másolata
  • hozzájáruló nyilatkozat a jelentkező személyes adatainak a jelentkezéssel összefüggő szükséges kezeléséről
  • nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről

Egyéb információk:

  • az egészségügyi szolgálati jogviszony 4 hónapos próbaidővel határozatlan időre szól
  • jelentkezési határidő: 2024. június 4.
  • az állás betölthető: elbírálást követően azonnal
  • a jelentkezéshez szükséges dokumentumokat Váradi Zsolt mb. üzemeltetési igazgató részére kérjük megküldeni az uzemeltetes@ovsz.hu e-mail címre